Garkalne GARKALNE.LV

Par ēdināšanas atbalsta sniegšanu izglītojamiem/audzēkņiem ārkārtējās situācijas laikā

Pirmdiena, 2020. gada 6. aprīlis
    

2020. gada 3. aprīļa ārkārtas sēdē Garkalnes novada dome nolēma (grozījumi 26.05.2020.) apmaksāt brīvpusdienu sagatavošanu un piegādi no 2020. gada 6. aprīļa līdz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 ,,Par ārkārtas situācijas izsludināšanu’’ noteiktās ārkārtas situācijas atcelšanai Garkalnes novada izglītības iestāžu Garkalnes novadā deklarētajiem izglītojamiem/audzēkņiem – bērniem no trūcīgām, maznodrošinātām vai daudzbērnu ģimenēm, kā arī bērniem, kuru vecāki (viens vai abi) ir zaudējuši darbu vai nonākuši krīzes situācijā sakarā ar ārkārtas situāciju valstī.

Bērni no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm jau ir apzināti un tiem ir uzsākta ēdienu piegāde. Daudzbērnu ģimenes un pārējās ģimenes, kuras ir cietušas sakarā ar ārkārtas situāciju lūdzam aizpildīt un iesniegt e-iesniegumu, lai pieteiktos uz ēdiena piegādi. Ēdināšanas atbalsts attiecas arī uz tiem minēto grupu bērniem, kuri ir deklarēti un dzīvo Garkalnes novadā, bet apmeklē izglītības iestādes citos novados vai pilsētās.

Ēdiens tiks sagatavots aukstā veidā, kas paredzēts uzsildīšanai vienai vai divām dienām, un tā piegādi uz bērnu vecāku norādītajām adresēm organizēs Garkalnes novada pašvaldība 3 reizes nedēļā. Par piegādes laiku tiks paziņots, sazinoties pa iesniegumā norādīto tālruņa numuru.

E-iesniegums par brīvpusdienu piegādi


Garkalnes novada domes priekšsēdētājs Alvis Zīriņš par ēdināšanas atbalsta sniegšanu izglītojamiem/audzēkņiem ārkārtējās situācijas laikā.

Visas ziņas

DRĪZUMĀ

RUDENS DARBI

Lapkritis Garkalnes novadā
Lielgabarīta atkritumu talka

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Māris

Māris

Tulkošanas Pakalpojumi Novadniekiem

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet