Garkalne GARKALNE.LV

Kopdziedāšanas akcija "Dziesmu ziedi"

Sestdiena, 2020. gada 3. oktobris
K/c "Berģi" plkst. 12:00

TIEŠRAIDE


Ikgadējā maestro Jāņa Dūmiņa kopdziedāšanas akcija 2020. Tuvojoties pavasarim, atkal gaidām plaukstam ziedus, kuru aprakstu neatradīsim nevienā botānikas grāmatā.

DZIESMU ZIEDI, tā ir mūsu pašu iedvesma, ko gūstam dziedot kopā! Tradīcija sakuplojusi jau divpadsmit zaros un aizsniegusi Gruziju. Tiešsaistē to vēros domubiedri arī citur pasaulē - ASV, Austrālijā, Austrijā, Dienvidkorejā, Indonēzijā, Ķīnā, Lielbritānijā un vairākās vietās Skandināvijā, kā arī dalībnieki paši, jo šogad kopdziedāšanas akcija vienlaicīgi notiks Baldonē, Durbē, Garkalnē, Līgatnē, Lubānā, Rendā un Tbilisi sestdien, 3. oktobrī, plkst. 12.00.

Šī ir tā reize, kad dalībnieks ir ikviens! Kopīgi iejutīsimies katra atsevišķa dziedātāju sastāva emocionālajā priekšnesumā un iepazīsim tos. Kopīgi iemācīsimies dziesmu un nodziedāsim to. Ļausim mūsu diriģentiem un vadītājiem aizraut mūs ar savu radošo talantu improvizācijā. Sveiksim ikvienā norises vietā kādu ļoti gaidītu „negaidīto" viesi! Nezini pat savas balss tembru kopkorī? Ļoti labi! Pie ieejas tev palīdzēs to noteikt ar mobilās aplikācijas "DZIEDOT" palīdzību un viegli atradīsi vietu savā balss grupā drošu dziedātāju lokā! Jo dziesma vieno un iet pār trejdeviņiem kalniem - kā dabā, tā cilvēku sirdīs.

Garkalnes novadā kopdziedāšanas akcija notiks kultūras centrā „Berģi". Pulcēšanās 03.10. jau no plkst. 11.30, sākums plkst. 12.00.

Vietu skaits ierobežots, lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot pa tālr. 27767617, vai rakstot e-pastu andris.feldmanis@dumins.lv, norādot vārdu, uzvārdu un pasākuma norises vietu, kuru vēlaties apmeklēt.

GODA NOVADNIEKS 2020

Piesakiet viņu šeit.

DRĪZUMĀ

RUDENS DARBI

Lapkritis Garkalnes novadā
Lielgabarīta atkritumu talka

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

NOVADA VĒSTIS

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

SLUDINĀJUMI

Edgars

Zāles pļaušana

Ekoloģiski audzēti kartupeļi

AFIŠAS

afiša
afiša
afiša
afiša
Pašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet