GARKALNE.LV

Paziņojums par lokālplānojuma pašvaldības nozīmes ielas statusa piešķiršanai Mārtiņrožu ielai, Sunīšu ciemā pirmās redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai

Trešdiena, 2019. gada 10. jūlijs
    

Informējam, ka Garkalnes novada dome 2019. gada 25. jūnija sēdē pieņēma lēmumu Nr. 755 „Par lokālplānojuma pašvaldības nozīmes ielas statusa piešķiršanai Mārtiņrožu ielai, Sunīšu ciemā pirmās redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai” (Protokols Nr. 36,4.§).

Saskaņā ar Zemes pārvaldības likuma 8.1 panta ceturto daļu, pašvaldība saistošajos noteikumos paredzētajā kārtībā piedalās pašvaldības nozīmes ceļa vai ielas būvniecībā un uzturēšanā. Lai pašvaldība varētu piedalīties Mārtiņrožu ielas uzturēšanā un būvniecībā, ir jānosaka Mārtiņrožu ielai pašvaldības nozīmes ielas status. Atbilstoši Zemes pārvaldības likuma 8.1 panta otrajai daļai, pašvaldības nozīmes ceļu vai ielu pašvaldība nosaka pašvaldības teritorijas plānojumā vai lokālplānojumā.

Lokālplānojuma izstrādes ietvaros Mārtiņrožu ielas sarkanajās līnijās, no A4 Rīgas apvedceļš (Baltezers-Saulkalne) līdz Klijānu ielai, tiek noteikts pašvaldības nozīmes ielas status. Lokālplānojuma grafiskajā daļā nosakot kā teritoriju ar īpašiem nosacījumiem TIN 14 (Pašvaldības nozīmes ceļš vai iela), atbilstoši Zemes pārvaldības likuma 8.1 panta otrajai daļai.

Lokālplānojuma pirmās redakcijas publiskās apspriešanas laiks noteikts no 2019. gada 15. jūlija līdz 2019. gada 12. augustam. Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2019. gada 5. augustā plkst. 18:00, Kultūras centra „Berģi” mazajā zālē, Brīvības gatvē 455, Rīgā.

Publiskās apspriešanas laikā ar lokālplānojuma materiāliem varēs iepazīties Garkalnes novada domes mājas lapā www.garkalne.lv, valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv un uz ziņojuma dēļa Domes ēkas otrajā stāvā. Ar lokālplānojumu iespējams iepazīties Garkalnes novada domes būvvaldē pirmdienās no plkst. 11:00 līdz 13:00 un no plkst. 14:00 līdz 19:00 un ceturtdienās no plkst. 9:00 līdz 13:00 un no plkst. 14:00 līdz 17:00 (adrese: Brīvības gatve 455, Rīga).

Rakstiskus priekšlikumus un ieteikumus par lokālplānojumu jāiesniedz (vai nosūtot pa pastu) Garkalnes novada domei (adrese: Brīvības gatve 455, Rīga, LV-1024) līdz 2019. gada 12. augustam.

Lokālplānojuma izstrādes ierosinātājs Garkalnes novada dome. Lokālplānojumu sagatavoja Garkalnes novada dome sadarbībā ar IK „PLĀNOŠANAS EKSPERTI”. Informācijai tālrunis būvvaldē 67800936.

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

GNV

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

Foto galerija

SLUDINĀJUMI

Koka kāpnes
Koka kāpnes 4. Kvalitatīvas koka kāpn...


Elektriķis Garkalnē 24/7
Elektriķa Pakalpojumi Garkalnē. Elektr...


Beramās kravas
Melnzemi, tīrumzemi, oļi, šķembas, smi...


AFIŠAS

afiša

RAIL BALTICA

Lapas kartePiekļūstamības paziņojumsPašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet