GARKALNE.LV

MTB kopvērtējumā sievietēm ātrākā Zane Ķelpe

Otrdiena, 2019. gada 27. augusts
    

Ar lielo finālposmu svētdien Ainažos noslēgusies "Filter Velokauss" 2019. gada sezona. Šosejas riteņbraukšanā vīriem par sezonas kopvērtējuma uzvarētāju kļuva Artis Roze no "Dobeles Dzirnavnieks / Feel Free" vienības, kamēr starp daiļā dzimuma pārstāvēm otro gadu pēc kārtas nepārspēta bija Daniela Leitāne no Dobeles sporta skolas. MTB kopvērtējumā labākais Kaspars Kipurs, sievietēm ātrākā bija Garkalnes novadniece Zane Ķelpe, informēja organizatori.

Ceturto gadu pēc kārtas Latvijas populārā riteņbraukšanas sacensību seriāla "Filter Velokauss" sezona noslēdzās Latvijas robežpilsētiņā – Ainažos. Aizvadītās nedēļas svētdienā šeit pulcējās vairāki simti šosejas riteņbraucēji, lai veiktu 25 kilometru individuālo braucienu, kā arī MTB riteņbraucēji, kuriem bija jāveic 9 kilometru distance ar iekļautiem četriem apļiem. Bez Latvijas dalībniekiem Ainažos startēja arī Igaunijas riteņbraucēji un skrējēji, aizvadot noslēdzošo posmu "Filter Temposari" seriālā.

25 kilometru garajā individuālajā braucienā pirmās divas vietas aizņēma Igaunijas sportisti. Uzvarēja Emeri Leps, kurš trasi veica pēc 32 minūtēm un 50 sekundēm. No Latvijas braucējiem ātrākais bija Vitālijs Korņilovs, kuram absolūtajā vērtējumā trešais laiks – 33 minūtes un 12 sekundes. Otrais starp latviešiem bija Arnis Lācis, kurš Korņilovam piekāpās par 16 sekundēm. Tikmēr trešais ātrākais latvietis trasē, kas lielākoties veda pa Igaunijas ceļiem, izrādījās Ģirts Vēvers no "Evelo Team" vienības. Viņš Korņilovam zaudēja 26 sekundes.

Sezonas lielajā kopvērtējumā triumfēja Artis Roze, kurš par 49 punktiem apsteidza iepriekšējo divu "Filter Velokausa" uzvarētāju Vitāliju Korņilovu. Labāko trijnieku, aizvadot ne sekmīgāko no sezonas posmiem, noslēdza Niklāvs Boļšis, kuru no Rozes šķīra 178 punkti. Komandu kopvērtējumā atkārtoti uzvarēja "Dobeles dzirnavnieks/ Feel Free", kam sekoja "Virsotne/ MARMOT" un "Filter".

Sievietēm pēdējā posmā šosejas distancē uzvarēja igauniete Liisi Rist, kura trasi pieveica 37 minūtēs un 3 sekundēs. Labākās no latvietēm, tāpat kā posmā, tā arī kopvērtējumā, bija Daniela Leitāne. "Filter Velokauss" kopvērtējuma līdere sasniedza rezultātu – 39 minūtes un 27 sekundes. Otrā ātrākā starp latvietēm bija Aiga Strazdiņa. Trešā tikmēr bija Zane Kalverša - Ķenģe. Labākā jaunā braucēja kreklu kopvērtējumā tikmēr ieguva Kārlis Smilga ("RRS Purvciems").

Pirmo reizi Ainažos norisinājās arī MTB distances fināla posms, kas veda pa Ainažu piejūras teritoriju un pilsētas ielām. Ātrākie posmā vīriešu konkurencē bija Reinis Fišers un Ivo Leivāns (abi "Engures Sportam"), un Artjoms Sergijevics. Sievietēm top trijniekā – Zane Ķelpe ("MTB Garkalne), Zanda Rutkovska un Evelīna Budļevska.

Par uzvarētāju absolūtajā kopvērtējumā MTB distancē pārliecinoši kļuva Kaspars Kipurs ("ebike Machine"). Otrās vietas ieguvējs Aivars Skridulis no "VW Komerctransports/Veloprofs.lv" komandas, kurš uzvarētājam zaudēja 241 punktu. Trešajā vietā Māris Ločmelis ("Filter").

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

GNV

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

Foto galerija

SLUDINĀJUMI

KERAMISKIE DŪMVADI no 38eur/m.
Keramiskie dūmvadi no 38 eur/m.Ar gara...


Koka kāpnes
Koka kāpnes 4. Kvalitatīvas koka kāpn...


Elektriķis Garkalnē 24/7
Elektriķa Pakalpojumi Garkalnē. Elektr...


AFIŠAS

afiša

RAIL BALTICA

Lapas kartePiekļūstamības paziņojumsPašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet