GARKALNE.LV

Francim Gustam – pāru "zelts" un 5. vieta individuāli Eiropā

Trešdiena, 2019. gada 28. augusts
    


Eiropas čempioni pāriem spīdvejā 250 kub. cm klasē Francis Gusts (pa labi) un igaunis Maksimuss Lills.

Jaunais Latvijas spīdvejists Francis Gusts kļuva par Eiropas čempionu 250 kub. cm klasē pāriem kopā ar igauni Markusu Maksimusu Lillu, bet individuālajās sacensībās ieņēma 5. vietu. Tie līdz šim ir lielākie Rīgas IK "Auseklis" motobraucēja panākumi viņa karjerā.

Eiropas čempionāts spīdvejā 250 kub. cm klasē risinājās Grimstedas mototrekā Dānijā. Pirmajā dienā risinājās pāru sacensības un tajās pa 12 punktiem savās grupās sakrāja gan Francis Gusts un Markuss Maksimuss Lills, gan dāņu pāris ar šā gada pasaules čempionu 250 kub. cm klasē Rasmusu Pedersenu priekšgalā. Slikto laika apstākļu dēļ neizdevās aizvadīt finālbraucienu un par čempioniem kļuva Gusts ar Lillu, jo viņiem bija vairāk uzvaru – Gusts uzvarēja visos trijos savos braucienos un atveda 9 no pāra 12 punktiem.

11. augustā individuālajās sacensībās par Eiropas čempionu kļuva Ēriks Bahubers no Vācijas, kurš uzvarēja visos braucienos un arī finālā. Gusts sakrāja 11 punktus un ieņēma 5. vietu. Lai iekļūtu finālbraucienā, pietrūka viena punkta vai uzvaras pār poli Damjanu Ratajčaku savstarpējā duelī – polim arī bija 11 punktu, abiem bija pa divām uzvarām braucienos, pa divām otrajām vietām un pa vienai trešajai vietai, taču savstarpējā duelī pirmais finišēja Ratajčaks, bet Gusts bija otrais. Igaunis Lills ar 8 punktiem ieņēma 9. vietu.

Jau nākamsezon 16 gadus vecais Francis Gusts startēs lielajā jeb 500 kub. cm spīdvejā.

© sportacentrs.com

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

GNV

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

Foto galerija

SLUDINĀJUMI

KERAMISKIE DŪMVADI no 38eur/m.
Keramiskie dūmvadi no 38 eur/m.Ar gara...


Koka kāpnes
Koka kāpnes 4. Kvalitatīvas koka kāpn...


Elektriķis Garkalnē 24/7
Elektriķa Pakalpojumi Garkalnē. Elektr...


AFIŠAS

afiša

RAIL BALTICA

Lapas kartePiekļūstamības paziņojumsPašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet