GARKALNE.LV

Izveidota vietējo uzņēmumu un saimnieciskās darbības veicēju datu bāze – unikāls rīks, kas palīdz iepazīt un atrast vietējo pakalpojumu sniedzēju un ražotāju

Piektdiena, 2020. gada 20. marts
    

Datu bāzē ir apkopota informācija par Tukuma un Engures novados un Ropažu un Garkalnes novados darbojošiem uzņēmumiem un saimnieciskās darbības veicējiem, kas piekrita informācijas ievietošanai par savu darbību datu bāzē.

Datu bāze sniedz iespēju iedzīvotājiem/lietotājiem ērtā veidā iegūt informāciju par teritorijā esošiem komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem(SDV), to darbības veidu un kontaktinformāciju, lai veicinātu vietējo produktu un pakalpojumu izmantošanu un popularizēšanu. Datu bāze strukturēta pa nozarēm un teritorijām, bet ērtais meklēšanas rīks palīdz atrast vajadzīgo pēc atslēgas vārda. Datu bāze ir vieta, kur meklēt palīgu, sadarbības partneri, pircēju vai pārdevēju kāda konkrēta pakalpojuma veikšanai vai produkta ražošanai. Datu bāzē apkopotie dati vienmēr ir papildināmi un/vai koriģējami, tāpēc aicinām pārliecināties, vai jūsu uzņēmums/SDV ir iekļauts datu bāzē, un ja nav, iesniegt pieteikumu pievienošanai.

Datu bāze pieejama Tukuma un Engures novadu mājas lapās, zem “banera” “DATU BĀZE”, vai adresē: datubaze.tukums.lv Aktivitāti īstenoja BDR ”Partnerība laukiem un jūrai”, projekta “Senie amati- no tradīcijām līdz mūsdienām” ietvaros, sadarbības partneris Latvijā: BDR “Ropažu Garkalnes partnerība”.

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

GNV

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

Foto galerija

SLUDINĀJUMI

KERAMISKIE DŪMVADI no 38eur/m.
Keramiskie dūmvadi no 38 eur/m.Ar gara...


Koka kāpnes
Koka kāpnes 4. Kvalitatīvas koka kāpn...


Elektriķis Garkalnē 24/7
Elektriķa Pakalpojumi Garkalnē. Elektr...


AFIŠAS

afiša

RAIL BALTICA

Lapas kartePiekļūstamības paziņojumsPašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet