GARKALNE.LV

Mīli ēst, mīli skriet jau 13. jūnijā

Otrdiena, 2020. gada 9. jūnijs
    

Kustība ir cilvēka dabā, lai sasniegtu arvien jaunas virsotnes. #ForFun projekts pierāda, ka robežu nav un jauni sasniegumi, ir katra paša izvēle.

Ghetto Games 4. maijā uzsāka tradīciju, kura pierādīja, ka Latvijas sabiedrība spēj būt vienota arī attālināti. Ņemot vērā to, ka situācija pasaulē ir mazliet uzlabojusies, Ghetto Games kopā ar Rīgas domi aicina piedalīties skrējienā - “Es skrienu, lai ēstu”! 13. jūnijā, kopā ar ģimeni vai draugu lokā, lai kopā uzveiktu slinkumu un iesāktu vasaru ar prieka pilnu enerģiju.

4. maija Brīvības skrējienā piedalījās 1500 dalībnieku no dažādām valstīm, kopā sasniedzot 15 000 km latiņu.

Šajā reizē dalībnieki aicināti piedalīties kopīgā skrējienā, kur starts tiks dots un finišs veikts Grīziņkalnā. Jau plkst. 8.40 gaidīsim 21+ km skrējiena dalībniekus uz kopīgu iesildīšanos, lai 9.00 dotu startu pirmajiem skrējējiem. Bet plkst. 9.40 iesildīšanos veiks 3-15 km dalībnieki, kuri startu uzsāks 10.00.

Kopīgais mērķis ir sasniegt 13 000 km, kas būs izaicinājums gan dalībniekiem, gan organizatoriem, taču robežu nav, bet tiem, kuriem tās ir prātā, šis skrējiens palīdzēs mainīties uz daudz atvērtāku izpratni gan par savām spējām, gan to kā attālināti vai kopā sasniegt savu mērķi.

Dalībnieki līdz 2020. gada 12. jūnija plkst. 24:00 aicināti reģistrēties šeit

Skrējiena sauklis ir “Es skrienu, lai ēstu”, kas atspoguļo mūsdienu situāciju sabiedrības vidū, kad neveselīga pārtika ietekmē mūsu veselību, tāpēc, ja mīli ēst, ir jāmīl arī sports. Organizatori uzskata, ka neveselīga pārtika ir viens no atkarības veidiem, kuru rada steigā pavadīta dzīve.

Viegls rīta skrējiens ne tikai uzlabo fizisko sagatavotību, bet arī spēj dedzināt kalorijas, kuras tika uzkrātas iepriekšējās dienas garumā. Tāpēc, lai iedvesmotu citus ikviens aicināts dalīties ar saviem skrējieniem un panākumiem sociālajos tīklos, tādā veidā vairojot pozitīvās emocijas, kuras rodam sportojot.

Dalība skrējiena ir bezmaksas, taču par attiecīgu samaksu iespējams savā īpašumā iegūt medaļu un zeķes par, ko attiecīgi ir jāveic maksājums.

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

GNV

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

Foto galerija

SLUDINĀJUMI

KERAMISKIE DŪMVADI no 38eur/m.
Keramiskie dūmvadi no 38 eur/m.Ar gara...


Koka kāpnes
Koka kāpnes 4. Kvalitatīvas koka kāpn...


Elektriķis Garkalnē 24/7
Elektriķa Pakalpojumi Garkalnē. Elektr...


AFIŠAS

afiša

RAIL BALTICA

Lapas kartePiekļūstamības paziņojumsPašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet