GARKALNE.LV

Francis Gusts sagādā patīkamu pārsteigumu

Trešdiena, 2020. gada 8. jūlijs
    

Žēl, ka tikai 1000 līdzjutēji drīkstēja būt klāt Latvijas atklātajā čempionātā spīdvejā, kas svētdien risinājās Daugavpils "Lokomotīves" mototrekā – sezonas pirmās sacensības bija aizraujošas, tās atnesa jaunu titula ieguvēju un daudziem spīdveja līdzjutējiem arī jaunu un patīkamu atklājumu.

Starp 16 pamatsastāvā dalībniekiem bija 12 juniori, tā ka varējām redzēt gandrīz visu mūsu jauno maiņu plus Ukrainas, Somijas un Igaunijas jaunos talantus. Tieši viens no jaunajiem motobraucējiem arī kļuva daudziem par patīkamu pārsteigumu – 17 gadus vecais Francis Gusts no Garkalnes novada jau savā pirmajā braucienā sīvi spēkojās ar nākamo čempionu Andreju Kudrjašovu no Krievijas (pēdējo triju gadu Krievijas čempions), tad skaistā taktiskā cīņā apsteidza Ķastu Puodžuku un pieredzējušo zviedru Linusu Sundstrēmu, bet junioru čempionam un vicečempionam kopējā ieskaitē Oļegam Mihailovam zaudēja tikai centimetrus (uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams pētīt palēninātu videoierakstu).

Nesanāca Gustam tikai viņa pēdējais brauciens, kurā viņš finišēja trešais aiz Daniila Kolodinska un 2018. gada Latvijas čempiona Jevgeņija Kostigova. Kopā Francim 11 punkti viņa pirmajā Latvijas čempionātā, bronzas medaļa starp junioriem (Rīgas spīdvejam pirmā medaļa Latvijas čempionātos kopš 1992. gada, kad Normunds Dobums ieguva 3. vietu pieaugušo konkurencē) un publikas simpātijas. Jau šīs nedēļas nogalē Gusts droši vien debitēs Daugavpils "Lokomotīves" rindās Polijas eWinner līgas mačā Lodzā. Par to, ka aug talantīgs braucējs runāja jau pāris gadus, bet, šķiet, ka Franča tik pārlienošais sniegums svētdien bija patīkams pārsteigums visiem.

Anatolijs Kreipāns
sportacentrs.com

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

GNV

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

Foto galerija

SLUDINĀJUMI

KERAMISKIE DŪMVADI no 38eur/m.
Keramiskie dūmvadi no 38 eur/m.Ar gara...


Koka kāpnes
Koka kāpnes 4. Kvalitatīvas koka kāpn...


Elektriķis Garkalnē 24/7
Elektriķa Pakalpojumi Garkalnē. Elektr...


AFIŠAS

afiša

RAIL BALTICA

Lapas kartePiekļūstamības paziņojumsPašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet