GARKALNE.LV

“Garkalnes kausu” un Latvijas kausu virs galvas ceļ “Livonia”

Pirmdiena, 2020. gada 13. jūlijs
    

Svētdien saulainos laika apstākļos, brīžiem saņemot atvēsinošu lietus šalku, Upesciema stadionā par “Garkalnes kausa” turnīra uzvarētājiem kļuva “Garkalne/Livonia”, kas tādējādi virs galvas varēja celta arī Latvijas kausu regbijā-7.

“Garkalnes kausu” kopš 2005. gada ar Garkalnes novada domes atbalstu rīko Upesciema stadiona namatēvs Juris Silovs. Komandas ierasti Upesciemā pulcējas uz spraigām sacensībām draudzīgā atmosfērā, bet šogad “uguntiņu” turnīram piedeva oficiālais statuss – Latvijas kausa izcīņa regbijā-7. Abu sacensību apvienošana šogad notika “piespiedu” kārtā, ņemot vērā Covid-19 pandēmijas krīzi un lielo pārtraukumu sporta sacensībās.

Šogad Upesciema stadionā pulcējās labākās Latvijas vīru komandas. Pēc grupu turnīra spēlēm un pusfināliem izšķirošajā spēlē aci pret aci laukumā tikās mūžsenie pretinieki - “Miesnieki” un “Garkalne/Livonia”. 1. puslaika beigās “Garkalne/Livonia” veica piezemējumu, panākot 5-0. 2. puslaikā “livonieši” kontrolēja bumbu, neļaujot pretiniekiem “ieskrieties” un svinēja uzvaru ar 17-0.

Savukārt “mazajā finālā” “”Eži” salauza sīksto Valmieras “Fēniksu” un uzvarēja pārliecinoši ar 24-0. Piektā vieta turnīrā “Livonia” kluba otrajai komandai “Garkalne”, kas ar 10-0 pieveica ĶNSS.

“Jāsaka liels paldies Garkalnes novada domei, jo kārtējo reizi izdevās noorganizēt turnīru ļoti labā līmenī. Laika apstākļi iepriekšējā dienā nelutināja, bet tomēr spējām nodrošināt spēlētājiem labus apstākļus kaujas laukā. Negaidītu “odziņu” turnīrā ienesa uznākušais lietus, bet kopumā visu laiku svētdien valdīja īsteni regbija apstākļi. Spēles bija spraigas, komandas nežēloja pretiniekus un neiztika bez traumām, bet šis ir regbijs – īstu vīru spēle,” saka turnīra ilggadējais rīkotājs Juris Silovs. “Covid-19 krīze ir atstājusi iespaidu uz regbiju, bet priecājos par ikvienu dalībnieku. Priecē, ka ikgadēji šīs nav vienkārši regbija sacensības, bet uz tām spēlētāji ierodas ar saviem draugiem un ģimenēm. Tas dod prieku un azartu rīkot “Garkalnes kausu”! Tikšanās vietu mainīt nedrīkst – pēc gada atkal gaidīšu regbistus Upesciema stadionā, sacenšoties “Garkalnes kausā 2021”!.”

Juris Silovs

Visas ziņas

GARKALNES ZIŅAS

Garkalnes Ziņas

GNV

Garkalnes Novada Vēstis

FOTO GALERIJA

Foto galerija

SLUDINĀJUMI

KERAMISKIE DŪMVADI no 38eur/m.
Keramiskie dūmvadi no 38 eur/m.Ar gara...


Koka kāpnes
Koka kāpnes 4. Kvalitatīvas koka kāpn...


Elektriķis Garkalnē 24/7
Elektriķa Pakalpojumi Garkalnē. Elektr...


AFIŠAS

afiša

RAIL BALTICA

Lapas kartePiekļūstamības paziņojumsPašvaldības privātuma politikaSīkdatņu privātuma politika
Pamanījāt kļūdu? Ir jautājumi? Rakstiet